+90 252 613 3 323
+90 531 6861 481
Ankavet Klinik Prensiplerimiz

Klinik Prensiplerimiz;

Kliniğimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Kliniğimizde saat 18.30’ dan sonra ve Pazar günleri yapılan işlemlerde Veteriner Hekimleri Odasının buna uygun ücret politikası uygulanmaktadır.
Kliniğimiz randevu sistemi ile çalışmakta olup, lütfen acil durumlar haricinde bize ulaşarak randevu alınız.
Muayene sırasında hastamıza daha iyi bir hizmet verebilmek için muayene salonuna sadece bir kişi girebilmektedir.
Kliniğimizde sokak hayvanlarımızında teşhis ve tedavileri yapılmakta olup sokak hayvanlarımıza ilişkin prensip ve anlayışımız şöyledir;

Sevgili hayvansever dostlarımız;
Bilindiği gibi toplumumuzda bir ‘Sokak Hayvanı’ bilinci oluşturulmuş ve bu canlarımızın, biz Veteriner Kliniklerinin de kira veren, vergi ödeyen, sigorta-elektrik gibi giderleri olan ve alınan ilaçların ödemesini yapan bir kurum olarak görmeden, ücretsiz olarak bu canlarımızın tedavisinin yapılması beklenmektedir.

Tabi ki bu canlarımızın da tüm sahipli hayvanlar gibi teşhis ve tedavi hakları vardır. Unutmayın eğer bir vicdan sahibi olarak bu sokak hayvanlarımızı, SORUMLULUĞUNU alarak kliniğimize tedaviye getirmişseniz artık o bir sokak hayvanı değil, sizin sorumluluğunuz altında ki bir candır.

Bu yüzden kliniğimizde sokak hayvanlarına bakılmamaktadır. Sorumluluğunu üstlenip tedavi amacı ile kliniğimize getirdiğiniz hayvanlarımıza bakılmaktadır. Bizde bu canlarımıza yardımcı olmak amacı ile sizinle aynı sorumluluğu üstlenerek teşhis ve tedavi ücretlerinin %30’ unu kliniğimiz karşılamaktadır.

Aksi durumlar ve tamamen ücretsiz bakılmasını istiyorsanız Belediyemizin bu amaçla kurmuş olduğu barınağa ulaşabilirsiniz.

Fethiye Hayvan Barınağı : (0252) 613 58 25
Unutmayın, ‘Almış olduğunuz hizmet sizin aynanızdır.’